facebook

Українець добіг з Києва до Варшави за 2 тижні: це був марафон з благородною метою

У Варшаві у середу, 24 серпня, завершився ультрамарафон вдячності “Україна-Польща разом!”

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на прес-службу ДСНС України, в рамках ультрамарафону рятувальник Володимир Сковородка встановив рекорд, пробігши дистанцію понад 800 кілометрів від Києва до Варшави.

Чоловік зробив це на знак прояву солідарності з рятувальною службою Польщі та вдячності за надану нею допомогу Україні. Ще однією метою було зібрати 2 млн грн на купівлю сучасного обладнання для рятувальників з міста Києва. Зокрема, дронів, підводних міношукачів та додаткового обладнання для розмінування водойм.

Ультрамарафон Володимира Сковородки тривав 14 днів. Кожен бажаючий міг слідкувати за забігом та віртуально пробігти з ним частину дистанції, перерахувавши певну суму коштів в якості донату на сайті https://ultramarathonforall.org. На фініші у Варшаві встановлений Володимиром Сковородкою рекорд зафіксували представники Національного реєстру рекордів України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чималу відстань в рамках ультрамарафону подолали й інші колеги українського рятувальника. Так, стартувавши разом з ним із Києва, Микола Войтович пробіг понад 220 км, Руслан Буток – понад 300 км, а Сергій Борков – понад 400 км.

На цей момент на сайті ultramarathonforall.org зазначено, що вдалося зібрати понад 540 тисяч гривень на обладнання для аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України м. Києва.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...