facebook

Не менше 20 ударів ножем: у Польщі українець зарізав співгромадянку

У Польщі розкрили жорстоке вбивство громадянки України, яке сталося ще 5 березня цього року в Оструві-Великопольському.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на ostrow24.tv, 57-річний громадянин України та його 48-річна співгромадянка деякий час спілкувалися, оскільки мешкали в різних приміщеннях одного будинку. Однак з невідомих причин жінка більше не хотіла зустрічатися з чоловіком і це стало мотивом до його подальших дій.

Одного дня після повернення з роботи українець прийшов до подруги додому і сказав їй, ніби він має телефонний дзвінок з України, на який та повинна відповісти. Коли жінка вийшла з квартири, чоловік почав її фізично зачіпати, а тоді накинувся на неї з ножем. Слідство згодом встановило, що чоловік завдав нещасній не менше 20 ударів 12-сантиметровим ножем в область грудної клітини. Від отриманих травм потерпіла загинула.

Після скоєного вбивця намагався втекти, однак його за гарячими слідами затримали правоохоронці. Експерти встановили, що чоловік діяв умисно й свідомо та є повністю осудним. Після проведеного слідства та низки експертиз Кротошинська районна прокуратура направила обвинувальний акт проти українця до суду.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...