facebook

У Франції росіянка назвала себе українкою, щоб пройти кастинг в «Танцях з зірками»

Російська танцюристка Ірина Владімірова спробувала видати себе за українку, щоб потрапити в французьке шоу “Танці з зірками”. Але уважні глядачі знайшли її біографію в мережі, де детально розписані місце народження – Чебоксари, навчальний заклад, місця роботи тощо.

Як з’ясувалося, до 2017 року Владімірова проживала і працювала в Російській Федерації. Ролик з ганебрею брехнею у візитці для ТБ-проєкту опублікували в Telegram-каналі “Боже, яке кончене”, оскільки свою сторінку в Instagram росіянка закрила після того, як викрилася правда.

Владімірова самостійно опублікувала відео, де представляється журі французькою мовою. У візитці чітко чути, що вона називає себе українкою, очевидно, тому що шоу захейтили б за участь громадянки країни-терориста.

В одному зі своїх дописів росіянка виправдалася, що “в ній тече російська, українська та польська кров”. За словами танцівниці, вона “несе в світ любов через танці, в яких немає війни”. Текст, до речі, написаний українською, російською, французькою та англійською мовами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про те, що в ній тече українська кров, танцівниця не згадувала, коли з 2014 по 2017 рік навчала росіян танцювати, в той час як російська армія тероризувала українців у Луганській та Донецькій областях.

У біографії Владімірової йдеться, що вона народилася в Чебоксарах, а вищий навчальний заклад ракінчила в Санкт-Петербурзі. Росіянка – майстр спорту з танців, а займається ними з трьох років.

З 2017 року вона подорожувала в Лондон та Монако, але вже в 2019 році стала викладати танці для дітей в російському театрі школи “Солнышко”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...