Правоохоронці затримали організатора незаконної схеми перетину кордону і його клієнтів.
Вчора ввечері, 2 вересня, оперативники Чопського загону на Закарпатті викрили черговий канал незаконного переправлення громадян України через державний кордон.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
Фігуранта кримінального провадження затримано під час безпосереднього отримання коштів за незаконне переправлення двох харків’ян призовного віку з України до Словаччини. Така “подорож” мала коштувати чоловікам $6000.
“Встановлено, що харків’яни вийшли на переправника через знайомих. За вказану грошову винагороду він зустрів своїх “клієнтів” в Ужгороді і доправив власним автомобілем до селища Великий Березний. Далі фігурант мав перевести їх через кордон пішки, але йому на заваді стали правоохоронці”, – йдеться у повідомленні.
Наразі підозрюваного затримано, вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Тривають невідкладні слідчі дії.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…