Categories: Шоу-біз

Слава Дьомін розсекретив подробиці особистого життя Лесі Нікітюк

Українська телеведуча Леся Нікітюк не розповідає на широкий загал про своє особисте життя.

Відома ведуча розважальних шоу Леся Нікітюк ретельно приховує подробиці приватного життя, і зірці це неабияк вдається.

Та товариш знаменитості, український ведучий Слава Дьомін виявився більш говірким. Він, як і віддані прихильники Лесі, чекає на те, коли ж зірка таки наважиться розкритий бодай якісь подробиці.

Утім, він знає трішки більше. За словами Дьоміна, Нікітюк подобаються українські військові, які нині захищають країну від російських окупантів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Чекаємо, коли ж Леся нарешті розповість на загал про своє особисте життя, бо вона, в принципі, його дуже сильно приховує. Чи тому вона приховує, тому що в неї хтось є чи немає? А я як друг можу сказати лише одне: Леся дуже нерівно дихає до ЗСУшників. Але я вам нічого не казав”, – розповів Дьомін у своєму шоу “Слава ПРО”.

Нагадаємо, тим часом інша зіркова парочка не посоромилась на загал розповісти про свої почуття одне до одного. Співак Володимир Дантес та рестораторка Даша Кацуріна публічно зізнались, що між ними не просто дружба. Парочка закохана одне в одного.

Христина

Recent Posts

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

12 години ago

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

1 день ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

1 день ago

Коли ти вагаєшся — Євгеній уже діє: мужність, вибір, честь

Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…

4 дні ago

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…

4 дні ago

Служити Україні: Сила в кожному з нас

Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…

5 днів ago