facebook

“Рік боролась за життя”: у переможниці “Голосу країни” Оксани Мухи діагностували рак

Українська співачка, переможниця шоу “Голос країни-9” Оксана Муха вперше зізналася, що останній рік боролась з небезпечною хворобою – раком. Зокрема, який саме орган хвороба вразила, жінка не розповіла.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

За її словами вона пережила непростий рік. Співачка злилась на себе, тому що мало часу провела з сином та мало дбало про себе.

Вона зазначила що закрилась від усього світу та друзів, і намагалась прийняти усю ситуацію.

“Готова розповісти про мій непростий рік. Мій біль. Готова, бо вважаю, що перемогла. Так гадаю, бо тепер знаю, як це – мати рак. Я пережила, мені переболіло, і тепер знаю, що перемогти – це реально, бо так має бути. Я мушу жити, бо люблю! Майже рік боролась за життя. Це був мій рак. Мій шлях”, – написала вона.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також вона додала, що стала сильнішою, і рак – не вирок, хоч і є дуже жорстоким.

До того ж співачка і думки не припускала, щоб скасувати концерти. Тому навіть в часі терапій, вона давала концерти у грудні 2021-го у Львові, у січні-2022 – у Вінниці, Києві та Івано-Франківську, та в лютому-2022 у Празі.

Для Оксани Мухи найбільшим ударом стала війна в Україні, яка забрала всі її сили. В час випробувань вона зустріла своє кохання – художника Миколу, який підтримував її та намалював для неї знакову картину, коли вона боролась з хворобою.

“Безвихідь. Дикий біль, бо ти далеко, бо ти не можеш допомогти так, як би хотів… Мені дуже пощастило. За рік до хвороби доля подарувала мені Миколу. Він пройшов поруч всі 24/7 випробувань. Мій Ангел-Охоронець. І ви зараз бачите ще один мій портрет авторства Niko Strus Art&Design – “Я перемогла”. Такою мене бачило небагато людей. Я повертаюсь. Трохи змінилась. Потребую відкритись знову”, – підсумувала співачка.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...