facebook

В Україні затвердили тарифи на газ на 2023 рік: скільки доведеться платити

Ціни на газ в Україні для виробників тепла наступного року залишаться на колишньому рівні. Підвищення не планується.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, уряд продовжив до 30 квітня 2023 року дію положення про спеціальні обов’язки на ринку природного газу. Це означає, що ТКЕ для виробництва тепла та гарячої води зможе отримувати газ за тією самою ціною, що й зараз.

Виходячи з цього, вартість опалення не повинна підвищуватися. Нагадаємо, що Зеленський підписав мораторій на підвищення комунальних тарифів до кінця війни.

“А отже, місцева влада має всі можливості не підвищувати ціну на тепло і гарячу воду для населення”, – підкреслив Гетманцев.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ціни на газ в Україні
За даними порталу Мінфін, ціни на газ для споживачів не змінилися. Місячний тариф від “Постачальника останньої надії” (Нафтогаз України) залишився на рівні 7,95 гривні за куб, а річний тариф ТОВ ДК “Нафтогаз України” – в межах 7,96 гривні за кубометр газу.

Читай також: Канада виділить Україні понад 12 млрд гривень на газ до опалювального сезону

Водночас постачальники газу в різних регіонах встановлюють свої ціни, детально з ними можна ознайомитись на сайті “Мінфін” та у таблиці нижче.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...