Україні саме час розробляти план по завдаванню превентивних ударів по російській військовій інфраструктурі на території Росії, зазначив Олександр Коваленко.
Тотального блекауту в Україні, звісно, не буде і це факт, але саме здійснити якийсь вплив, довести його до локальної катастрофи якоїсь області, у російських окупантів є така можливість, на жаль. Загроза є, тому це досить серйозна проблема, особливо, коли ми кажемо про зимовий період.
Про це в інтерв’ю ТСН сказав військовий експерт Олександр Коваленко, відповідаючи на запитання, чи варто боятися тотального блекауту на території України та гуманітарної катастрофи на Харківщині.
“Ми дуже добре знаємо, наскільки суворі зими у Харківській області, у Харкові. Саме на Харківську область вони (окупанти – ред.) можуть здійснювати ось такий вплив, щоб самі люди залишились без тепла, без світла на деякий період. Досить тривалий навіть період. Якщо вони матимуть за мету здійснення ось такого терористичного акту, а це саме терористичний акт, бо це військовий злочин – терористичний акт, який здійснюється проти цивільної інфраструктури, від якого буде страждати велика кількість саме цивільних. Це декілька мільйонів. Харківська область, Харків – це буде велика гуманітарна катастрофа, якої не було з початку повномасштабного вторгнення в Україну у цьому році”, – наголосив експерт.
ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
РФ ракетами влучила у Харківську ТЕЦ: яка ситуація в областях зі світлом
РФ ракетами влучила у Харківську ТЕЦ: яка ситуація в областях зі світлом
Чому так, тому що, на думку Коваленка, якщо, наприклад, уявімо собі, морози -20°C– -25°C, як це буває у Харківській області, бувають і ще лютіші морози, люди опиняються на 24, на 48, на 72 години без світла і без тепла, – це величезна проблема, це величезна гуманітарна катастрофа, яка буде, мабуть, рекордною, взагалі в історії сучасної Європи.
“Тому наші партнери мають це усвідомлювати: чи готові вони стати частиною ось цієї історії, коли буде доведено до того, що велика кількість людей залишиться без тепла і без світла. Та не всі, на жаль, зможуть пережити цей період. Тому на сьогодні владі України потрібно підготувати якісь плани не тільки резервного забезпечення області на такий випадок, але й попередження цієї загрози. Попередження саме для Росії. Я маю на увазі, що Україні саме час розробляти план по завдаванню превентивних ударів по російській військовій інфраструктурі на території Росії. Це те, про що ми казали від 24 лютого”, – підсумував експерт.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…