facebook

Варвари родом з Москви: навіщо рашисти знищили Половецьких баб

Українська та світова громадськість знову в шоці від варварської поведінки російських окупаційних військ в Україні. Зараз стало відомо, що ці неандертальці поруч з недавно звільненим містом Ізюм, де тільки в одному місці поховано 450 українців, які загинули насильницькою смертю, зруйнували відомі пам’ятники Половецьких баб. Це величні кам’яні монументи, які збудували Половці, як кочовий народ, що прибув з азійських степів на територію теперішньої східної і південної України у 11 ст., ставши сусідом Київської держави Русь.

Половці будували кам’яні творіння серед степів і це їх ознака культурної спадщини, що нам залишилися у багатьох місцях південної та східної України. У цього кочового народу особливе місце посідала жінка. І вони масово будували пам’ятники жінок у зрілому віці, які дивилися на схід сонця, за що й отримали назву Половецькі баби.

Це величні твори у граніті, зроблені у 11-12 століттях, які так і стоять на полях України вже майже тисячу років. Вони пережили чисельні природні катаклізми та війни, які проходили цією територією вже тисячу років. Навіть після трирічної окупації Ізюма нацистами, ніхто не наважився їх пошкодити. І ось прийшло російське неандертальське військо, що руйнує усе на своєму шляху. Можете уявити їх культурний рівень, якщо вони знищують пам’ятники культури тисячолітньої давності?

Неук історичних подій Володимир Путін позаминулого року офіційно заявив, що Росія переможе COVID-19, як свого часу перемогла Печенігів та Половців. Поясню дещо. Печеніги також кочовий народ з Азії, який прибув на простори сучасної південної та східної України тільки на 150 років раніше Половців. Половці ж пізніше прийшли на згадані території та витіснили і знищили Печенігів, щоб захопити степи Приазов’я, Причорномор’я, південного Дніпра та Харківщини. Так що предки сучасних росіян взагалі ніколи не воювали з Печенігами. З ними часто боролися Київські та Чернігівські князі, але точно відомо, що в 1091 р. Печенігів повністю знищили Половці разом з військом Візантійського імператора Олексія Комнина. З Половцями предки сучасних росіян також ніколи не воювали, хіба що один раз у невеликій битві, яку навіть програли. Так що до цих пір Москва так і не перемогла COVID-19, як ніколи не перемогла Печенігів та Половців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Неандертальці з російської армії, коли знищували Половецькі баби, виглядає думали, що виконують історичний наказ неука Путіна про перемогу над Половцями. А взагалі, половців розгромили орди Монголів Чінгиз хана, які завоювали половину Азії та половину Європи. Залишки половців мусили тікати на захід. Вони переселилися до Болгарії та Угорщини. В Болгарії вони допомогли створенню Другого Болгарського царства, потиснувши візантійців, а в Угорщині вони жили в межиріччі Дунаю та Тиси, де мали свою автономію шість століть (з 1279 р. до 1876р.). Там вони мали ім’я Куни або Кумани з назвою своїх земель Куншаг або Куманія. Так що і до сьогодні Половці мають вплив на розвиток багатьох відомих народів. Самоназва Половців – Кипчаки, пізніше їх звали Татарами. Від них своє походження ведуть Казахи, Узбеки, Киргизи, Каракалпаки, Волзькі татари, Башкири, Сибірські татари, Гагаузи, а також багато малих народів північного Кавказу – Кумики, Ногаї, Карачаї, Балкарці. Що стосується України, то Кримські татари вважають, що походять від Половців. Цей народ також мав значний вплив і на етногенез Українців.

Так що знищення російськими окупантами кам’яних творінь, зроблених тисячу років тому, а значить раніше, чим була заснована Москва, свідчить про повну культурну деградацію російської нації, яка навіть не знає, що син Київського князя Юрій Долгорукий, який заснував Москву у 1147 р., мав за дружину доньку впливового половецького хана Аєпи, а їх син Андрій Боголюбський практично став засновником московської династії князів. Що ми можемо вимагати від неука історії Володимира Путіна, який свій перший міжнародний візит після початку агресії в Україну здійснив до Таджикистану, де провів зустріч з лідерами Талібану, який у 2008 р. в Афганістані зруйнував монументальний пам’ятник божеству Будди, що був занесений до книги світового спадку ЮНЕСКО. Так що у 2022 році росіяни роблять теж саме, що і таліби у 2008. Усе це аморально, кримінально і нелюдськи.

Половці мали свої власні божества. Серед них особливе місце посідав вовк. Він міг як захистити кочівників від нападів, так і допомогти знищити їх ворогів. Сподіваємося, що вовк прийде за душами неандертальців у російській формі і розірве тих, хто наважився знищити тисячолітній культурний пам’ятник історичного народу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...