facebook

Ураган Ієн став одним із найбільш руйнівних в історії США: вже 27 загиблих

На американський штат Флорида обрушився один із найнебезпечніших штормів за останні роки.

У США щонайменше 27 людей загинули від урагану Ієн. Влада попереджає, що кількість жертв стихії може зрости.

Про це повідомляє Sky news.

“Щонайменше 27 людей у ​​США загинули від урагану Ієн, і офіційні особи попереджають, що кількість жертв буде зростати”, – йдеться у повідмоленні.

Кілька жертв потонули, зокрема 68-річну жінку хвиля віднесла до океану.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Серед інших жертв 22-річна дівчина, яка загинула від отриманих травм після того, як її позашляховик перекинувся на розмитій ділянці дороги. А також 71-річний чоловік, який помер від травм голови, впавши з даху під час встановлення жалюзі.

Губернатор Флориди Рон Десантіс повідомив, що рятувальні бригади обійшли понад 3000 будинків у найбільш постраждалих районах, шукаючи тих, хто вижив, і намагаючись врятувати тисячі людей, які опинились у затоплених будівлях.

Метеоролог телеканалу Weather Channel сказав, що за останні 30 років він не бачив нічого подібного до сьогоднішнього дня. Через негоду понад 2 млн людей залишилися без світла.

Телеканал Fox News зазначив, що ураган Ієн можна порівняти з найсильнішим штормом, що коли-небудь вирував на західному узбережжі Флориди. Швидкість поривів вітру аналогічна тій, яка була зафіксована під час урагану Чарлі 2004 року.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...