На польській трасі зіштовхнулися 4 автівки, водіями яких є громадяни України.
У Польщі на трасі “Люблін – Хелм” сталася ДТП за участю рейсового автобуса, мікроавтобуса, евакуатора і вантажівки. Водіями усіх транспортних засобів виявилися українці.
Про це повідомляє поліція Любліна.
ДТП сталася у місті Титусин. 33-річний водій рейсового автобуса “Варшава – Одеса” перевищив допустиму швидкість і влетів у мікроавтобус Mercedes Sprinter, який їхав попереду.
Від удару Sprinter, за кермом якого перебував 47-річний українець, відкинуло в кузов евакуатора, який перевозив дві автівки – вони “випали” з евакуатора на зустрічну смугу. За кермом евакуатора перебував 32-річний громадянин України.
Рейсовий автобус воєю чергою після зіткнення відкинуло у причіп вантажівки Scania якою керував 41-річний українець.
В результаті ДТП травми отримали двоє людей – їх доправили до найближчої лікарні. Алкотест показав, що на момент зіткнення усі водії-учасники автопригоди були тверезими.
Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини інциденту.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…