На тимчасово окупованих Росією українських територіях Луганщини триває мобілізація.
Зокрема, на Старобільщині та Кремінщині росіяни розпочали часткову мобілізацію. Втім, повістки до армі роздають і студентам, і людям непризовного віку.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Чому не примусову, а саме часткову – пояснюють просто: нібито ці території вже частина рф, а там оголошено часткову мобілізацію. Видають всім без розбору – і студентам, і хворим, і старим”, – йдеться у повідомленні.
У Старобільському районі росіяни разом із військкомами ходять по дворах і роздають повістки. Така ж ситуація і в Кремінній, наголосив Гайдай.
Як повідомлялося, в захопленому Мелітополі чоловіків ловлять просто на вулицях. Їх забирають до комендатури чи так званого військкомату, що створили в місті.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…