facebook

Зеленський натякнув, хто насправді підірвав Кримський міст

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не причетна до вибуху на Кримському мості. Вибух стався 8 жовтня 2022 року та спричинив загоряння семи паливних цистерн залізничного потягу. Міст був частково зруйнований. В інтерв’ю телеканалу CTV News Володимир Зеленський розповів про можливі причини підриву.

Президент натякнув, що у рф існує серйозний між військовими та спецслужбами, і хтось із них стоїть за підривом. Україна до вибуху не причетна.

“Ми цього (вибуху на Кримському мості, – ред.) точно не замовляли, наскільки мені відомо. Там (у росії – ред) багато вертикалей влади. Наразі вона складається з декількох гілок, які постійно вирішують, хто з них є головним”, – наголосив Володимир Зеленський.

А от у питанні постачання іранських дронів президент не бачить випадковості. За його словами, Україні точно відомо про угоди між Іраном та рф на постачання тисяч дронів, не зважаючи на те, що Іран досі все заперечує.

Варто зазначити, на фоні введення “воєнного стану” на окупованих територіях України, у Криму і прикордонних регіонах рф оголосили “середній рівень реагування”. У зв’язку з цим окупанти в Севастополі почали встановлювати додаткові блокпости на дорогах та посилили перевірки вантажних та приватних автомобілів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...