facebook

Італія не буде “слабкою ланкою” в Європі проти російської агресії – Reuters

Італія не буде “слабкою ланкою” у західному альянсі щодо боротьби з російською агресією. Після заяви лідера італійської ультраправої партії “Ліга” Маттео Сальвіні про підтримку продовження постачання зброї Україні, нову заяву зробила лідер правлячої партії, яка, як очікується, стане наступним прем’єр-міністром Італії Джорджія Мелоні.. Про це пише Reuters.

Її безкомпромісна заява прозвучала після того, як її консервативний соратник Сільвіо Берлусконі знову заявив про свою симпатію до президента росії володимира путіна та звинуватив президента України Володимира Зеленського у розв’язанні війни.

“З нами в уряді Італія ніколи не буде “слабкою ланкою” на Заході та ненадійною нацією”, – сказала Мелоні.

У різко сформульованій заяві Мелоні сказала, що будь-яка партія, яка не погоджується з її зовнішньополітичною лінією, не повинна приєднуватися до уряду, який має вступити на посаду наступного тижня.

“Італія повністю і з гордо піднятою головою є частиною Європи і НАТО. Той, хто не згоден із цим наріжним каменем, не може бути частиною уряду – навіть якщо це означає відмову від формування уряду”, – повідомила Мелоні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...