facebook

А чи є шанс? Пророцтва Ванги для України на 2022 рік застали українців зненацька

На думку ясновидиці, Україна буде і далі йти наміченим шляхом, і буде домагатися свого, незважаючи на всі поневіряння і складності, які очікуються

Вона говорила і про коронавірус, стверджуючи, що до цього часу до нього вже всі звикнуть. Під цим вона мала на увазі те, що люди будуть боятися його приблизно так, як і ГРВІ. Правда є й інше трактування її слів, пише “Новий 2022 рік”.

Так, є надія, що винайдені вакцини і колективний імунітет дозволять впоратися з коронавірусом, і він стане не більш небезпечним, ніж згадане ГРВІ. Чи буде кінець епідемії в 2022 році, теж під питанням.
У фінансовому плані українців так само очікують потрясіння. Ванга говорила про те, що світ розділиться на бідних і багатих. Також вона стверджувала, що “гроші розділяться на 2 потоки, поточні на схід і захід і в зворотному напрямку”.

З приводу України в 2022 році Ванга говорила наступне:

“Витримала те, витримає і це. Країна буде змінюватися, але залишаться тими ж людьми”, – сказано в пророцтві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На думку ясновидиці, Україна буде і далі йти наміченим шляхом, і буде домагатися свого, незважаючи на всі поневіряння і складності. Важко не погодитися з таким прогнозом.

Крім того, в пророцтві Ванги є уточнення, хто з людей буде щасливий. Зокрема, за її словами, той:

“Хто зможе відрізнити правду від брехні і зможе приробити хороші кулаки, але це буде все складніше з часом”, – говорила ясновидиця.
Раніше “Hyser” писав про те, що у мережі спливло давнє пророцтво Нострадамуса, яке вже почало збуватися.

Також наш портал повідомляв, що у мережі виклали передбачення Нострадамуса про Путіна, яке багатьох здивує.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...