Categories: Війна

Падіння літака в Іркутську: один із льотчиків народився в Україні (ФОТО)

У російському Іркутську на житловий будинок впав російський винищувач. Загинули двоє пілотів – Максим Конюшин та Віктор Крюков. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Про це повідомляє “24 канал”.

В росії загиблих пілотів називають професіоналами своєї справи і їхня загибель велика втрата для країни.

Майор Віктор Вікторович Крюков родом з України – військовий льотчик другого класу, льотчик-випробувач 3 класу. Відомо, що він на відмінно закінчив Краснодарський військовий авіаційний інститут та виконував випробувальні польоти в Ахтубінську. 10 років тому з дружиною переїхав до Іркутська.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Максим В’ячеславович Конюшин працював на авіазаводі з 2015 року. Народився у Примор’ї. Закінчив Військово-повітряну інженерну академію імені професора Жуковського за спеціальністю – випробування літальних апаратів. Російські ЗМІ пишуть, що “небо було його покликанням”.

Саша

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago