facebook

“Жанна Д’Арк” матиме дитину: відома українська снайперка зізналася у вагітності (відео)

Снайперка полку спецназу Нацполіції “Сафарі” Євгенія Емеральд до 24 лютого була успішною бізнес-вумен і власницею ювелірного бізнесу. Проте з початку повномасштабного вторгнення приєдналася до тероборони і захищає Україну на сході. Вона була єдиною жінкою в полку з позивним “Жанна Д’Арк”, а тепер готується стати матір’ю. Про це вона розповіла в ефірі медіаплатформи “Ми – Україна”.

Перші два місяці Євгенія не зізнавалася ні чоловіку, ні командирам і захищала Україну, поки не замучив токсикоз! А згодом радісною новиною наша “Жанна Д‘Арк” поділилася зі своєю аудиторією у соцмережах. За її словами, вагітність була єдиною причиною, чому вона з передової перейшла в тил.

“В мене під серцем бандерятко. Так сталося, що на цій війні від кохання двох військових зародилася нова душа. Майбутній захисник чи захисниця України. Багато хто каже, що ця дитина врятувала мені життя”, – написала Емеральд.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На День захисників і захисниць України, 14 жовтня, Євгенія Емеральд вийшла заміж. Обранцем красуні став Євген Стипанюк, який служить в ЗСУ. Познайомились на фронті. Весілля двох військових відбувалось неподалік від бойових дій, але це було дуже романтично. Наречена була у білій сукні, з букетом із колосків пшениці, а серед гостей – побратими наречених.

Повне відео інтерв’ю української снайперки можна побачити на YouTube-каналі “Ми – Україна”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...