facebook

“Знайшли “майже мертвим” від випитого”: відомого лікаря, який втікав за кордон, покарали за ставлення до служби у війську

Львівський інфекціоніст Ігор Берник, відомий в усій Україні, після того, як його призвали на військову службу і після невдалої спроби втекти прямо за кордон, було оштрафовано судом за недбале ставлення до служби.

Як інформує “То є Львів”, Ігор Берник не зміг поїхати у службове відрядження, оскільки напередодні сильно напився – у його крові виявили 4,89 проміле алкоголю. Цю справу днями розглянув Личаківський районний суд Львова.

Ігор Берник раніше був заступником головного лікаря Львівської обласної інфекційної лікарні, а після мобілізації служить у медичному центрі прикордонників.

Нагадаємо, що колишнього заступника головного лікаря Львівської обласної інфекційної лікарні Ігоря Берника мобілізували після спроби втекти за кордон за 15 тис. доларів хабара. Зараз лікар перебуває на службі у госпіталі прикордонників.

24 жовтня Ігор Берник мав поїхати у службове відрядження, проте не зміг цього зробити, бо напередодні зловживав спиртним.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вранці 24 жовтня Ігор Берник не з’явився на службу, тому у його квартиру прийшов військовий разом із батьком Берника.

Ігор Берник був у стані сильного алкогольного сп’яніння, у його крові медики виявили 4,89 проміле алкоголю – для багатьох людей це є смертельною дозою.

У судовому засіданні Ігор Берник визнав свою провину у недбалому ставленні до військової служби.

Дослідивши матеріали справи, суддя Роман Грицко визнав Ігоря Берника винним у недбалому ставленні до військової служби та оштрафував на 2465 грн. Він також має сплатити 496 грн судового збору.

Досудове розслідування щодо спроби Ігоря Берника виїхати за кордон під час воєнного стану триває, йому загрожує до восьми років тюрми.

Нагадаємо, 42-річний Ігор Берник раніше був заступником головного лікаря Львівської обласної інфекційної лікарні, він став одним із реальних героїв боротьби з пандемією коронавірусу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...