Categories: Світ

Європа напередодні зими готується до нової хвилі біженців з України

На початку повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, мільйони українців були змушені виїхати за кордон, багато хто потім повернувся. Але напередодні зими, коли агресор атакує енергетичні об’єкти, у Європі готуються до нової можливої хвилі біженців.

Про це повідомляє Reuters.

У країнах Східної Європи готуються відкрити нові центри прийому наших громадян і поповнюють запаси продовольства. Нову хвилю очікуються через зимові холоди та обстріли об’єктів критичної інфраструктури.

У Словаччині, наприклад, орієнтовно готуються прийняти до 700 тисяч людей протягом трьох місяців.

В Угорщині також кількість приїжджих наших громадян, за словами представниці реформатської церкви Жофія Добіш-Лускі, зросла останнім часом у кілька разів. Наразі на залізничну станцію Захонь прибуває щодня по 300-500 осіб.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В уряді Чехії також вважають, що через тяжку зиму багато українців виїжджатимуть із країни. Нині там мешкає близько 457 тисяч наших громадян.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago