facebook

“Вічна пам’ять та шана Герою!”: на війні проти російських окупантів поліг 23-річний воїн Роман Затворнюк

Скорботна звістка приголомшила Тернопільщину: на війні проти російських окупантів загинув Герой 23-річний воїн Роман Затворнюк.

Про це повідомила пресслужба Шумської міської ради.

“Шумську громаду сколихнула сумна звістка. Від отриманих поранень поблизу населеного пункту Торське Лиманського району на Донеччині, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, 9 листопада 2022 року у госпіталі від поранень помер Затворнюк Роман Михайлович, 1999 року народження, житель села Цеценівка.

Борець за правду, чесний та відважний Роман не зміг залишатись осторонь та пішов боронити рідну землю, хоч дома і чекали батьки, брати та кохана дівчина. Як найстарший з 4 синів він гідно боронив Україну.

Роман назавжди залишиться в пам’яті рідних та друзів, як веселий, щирий і надійний друг та побратим, людина з великим серцем, добрий та справжній патріот.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вічна пам’ять та шана Герою!

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Романа. Про зустріч тіла померлого та чин поховання буде повідомлено згодом”,- ідеться у повідомленні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...