facebook

“Як тільки Уран увійде в будинок нерухомості”: астролог стверджує, що чекати перемоги України у війні залишилося не так вже й довго

Астролог Влад Росс назвав дати, коли Україна може остаточно перемогти у розв’язаній Росією війні. За його словами, українці почують заповітне “Ми перемогли!” вже зовсім скоро.

“Лютий і березень 2023 року будуть найбільш переломними місяцями у війні. І вже влітку наступного року ми дізнаємося, що Україна повністю перемогла Росію. Відбудеться це якраз в той період, коли Уран увійде в будинок нерухомості”, – сказав Росс в коментарі УНІАН.

Таку думку Росса поділяє і астролог Володимир Бадіян. Він також говорить про те, що в 2023-му році десь до середини лютого будуть якісь серйозні зміни або в плані переговорів, або великого затишшя. “Ще в грудні буде невелике затишшя. Але, швидше за все, від трьох до шести місяців закінчиться війна”, – уточнив Бадіян.

Нагадаємо, раніше астролог Яна Езотеричка заявила, що втеча окупантів з Херсона може бути пасткою. Однак, за її словами, це історичний момент, який може змінити хід війни.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...