Трагічна звістка сколихнула Козівську громаду, що на Львівщині. Захищаючи територіальну цілісність України, при виконанні бойового завдання загинув офіцер 128 гірсько-штурмової бригади Приймак Артем Олегович 5.10. 1993 р.н.
“Артем, був один з кращих учнів Козівського ліцею ім.М.Гаврилка при ЛНУ ім. І.Франка, після закінчення якого, вступив в омріяний вуз- Академію Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного. З початком українсько-російської війни 2014 року молодий офіцер воював на Сході України, мужньо захищаючи рідну землю від окупанта. На жаль, завдання, яке він мав виконати 14 листопада 2022 року, виявилося для нього останнім.
Загинув офіцер, який був прикладом для своїх бойових товаришів, не стало батька, чоловіка, сина, брата і друга… Ми всі маємо розуміти, що ціна нашої Свободи, ціна нашого спокою- життя кращих Синів та Дочок нашої Землі. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким”, – йдеться в повідомленні Козівської сільради.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…