facebook

Годину тому людству розсекретили пророкування Ванги на 2022 рік: що потрібно знати про “судний день п’яти двійок “

Ванга теж давала передбачення, які збуваються саме зараз. Зокрема, вона говорила про якусь чуму, яка обрушиться на світ в рік “п’яти двійок”

Так, кум Ванги Сергій Косторний був дуже близький до провидиці і розповідає, що у неї існувала сувора заборона на те, щоб розголошувати пророцтва раніше певної дати.

Коли в 1995 році я, коли ще був молодим хлопцем, розмовляв з Вангой, вона сказала, що в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей. Я зараз в шоці!” – заявив в ефірі одного з російських телеканалів товариш Ванги і перекладач її пророкувань Тодор Тодоров.

За його словами, Ванга зазвичай не давала точних вказівок на час в своїх прогнозах, але в той раз чітко говорила про п’ять двійок. Таким чином, мова може йти про 22 лютого або 22 грудня 2022 року.

“Вона сказала, що, коли буде рік-дзеркало – 2022 року – світ перевернеться навпаки, і вся проблема прийде від жовтої”, – уточнив Тодор Тодоров

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від “жовтих людей”. Недуга захопить понад 100 мільйонів, а люди будуть гинути.

Косторний розповідає, що Ванга завжди говорила символами, загадками, які вже сучасники намагаються інтерпретувати і прив’язувати до певних дат. У день п’яти двійок, 22 грудня 2022 року За словами Ванги змінить хід історії.

Астрологи повідомляють, що в цю дату відбудеться з’єднання Сатурна і Юпітера, планети підійдуть максимально близько один до одного і здадуться дзеркальною планетою. ” на сонечку погріємося. Це вже ясно всім. І вона це говорила, і чорна тінь впаде від сонця. Це такий збіг обставин на небі, що сонце дасть 21 і 22 грудня. Зверніть увагу, скептики. Буде страшний спалах на сонці. Небачена”, – повідомив Косторной.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...