facebook

“Треба було анексувати частину Донбасу раніше…” в Кремлі заявили, що “щиро” сподівалася на возз’єднання Донецька з Україною

Російський диктатор заявив, що рф повинна була анексувати частину Донбасу раніше, але нібито сподівалася на те, що Донецьк і Луганськ зможуть возз’єднатися з Україною.

Про це передає російське агентство ТАСС. Передає, Українська правда.

“Що стосується 2014 року, звичайно, заднім числом ми всі розумні, але виходили з того, що, можливо, вдасться домовитися, і Луганськ, Донецьк якось у рамках Мінських домовленостей зможуть возз’єднатися з Україною. Ми щиро до цього йшли, але ми не відчували до кінця настрою людей, до кінця неможливо було зрозуміти, що там відбувається”,- йдеться в заяві.

Цинізму російського диктатора немає меж, очільник Кремля заявив, якби Донецьк став частиною рф то, за його словами, можливо і не було б стільки втрат серед мирних громадян, не було б стільки загиблих під обстрілами дітей.

У 2014 році Росія незалежно анексувала Кримський півострів, а також розпочала гібридну війну в Донецьку та Луганську. З лютого Росія знищує цілі українські міста, вбиваючи мирних мешканців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...