facebook

Без електроенергії та тепла: в ООН назвали “критичною” гуманітарну ситуацію на Півдні України

Речник ООН наголосив, що продовження фінансування України є важливим, особливо в зимові місяці.

В ООН заявили, що ситуація в містах на Півдні України, а саме в Миколаєві та Херсоні, залишається “критичною”

Про це пише CNN.

Речник ООН Стефан Дюжаррік сказав, що координаторка гуманітарних питань Деніз Браун відвідала два південні міста на вихідних. Браун повідомила, що люди, які тікають з Херсона, їдуть до Миколаєва.

“Деякі пункти обігріву вже створено в Миколаєві. Гуманітарні працівники забезпечують необхідними матеріалами та генераторами, щоб ці місця працювали”, – сказав Дюжаррік.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Утім і в Миколаєві майже чверть мільйона людей стикаються з відсутністю тепла, води та світла.

В ООН зазначили, що сподіваються за підтримки влади покрити основні потреби людей у Херсоні, якщо буде можливо підтримувати той самий рівень допомоги, що була спрямована протягом останніх двох тижнів.

“Однак ситуація з водою, опаленням та електрикою залишається жахливою, хоча подавання електроенергії поступово відновлюється”, – сказав представник ООН.

Як зазначають в ООН, цього року донори надали 3,1 мільярда доларів гуманітарної допомоги, але Дюжаррік сказав, що продовження фінансування є важливим, особливо в зимові місяці.

“Ми стурбовані тяжким становищем цивільного населення в Україні, особливо з настанням зими. Працюємо над тим, щоб підтримати людей послугами та матеріалами, щоб переконатися, що вони можуть бути захищені та зігрітися”, – сказав Дюжаррік.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...