facebook

США не збираються визнавати Росію державою-спонсором тероризму

В США поки не готові приєднатися до переліку країн, які прийняли резолюції про визнання РФ державою-спонсором тероризму. Однак, проти Росії продовжать застосовувати санкції та інші обмеження.

Про це повідомляє Голос Америки, передає Центр журналістських розслідувань.

У Вашингтоні вважають, що прийняття резолюції проти РФ поки що не на часі.

«Гадаю, ви чули коментарі президента Байдена та інших в адміністрації. Відчуття у Вашингтоні в тому, що це насправді наразі непотрібно, і, насправді, може бути контрпордуктивно в тому плані, що це може зашкодити нашій можливості, наприклад, привозити гуманітарну допомогу Україні, або вивозити певну кількість зерна з України», – розповіла посол США в НАТО Джуліанн Сміт.
Сполучені Штати Америки зосередили увагу разом з партнерами над роботою з санкційним пакетом та запровадженням додаткових обмежень. Таким чином планують збільшувати тиск на Путіна, його уряд, ситуацію в економіці та запобігти російському режиму створювати нові спроможності у війні.

Нагадаємо, Євросоюз і Канада розширили санкції проти РФ. У понеділок, 14 листопада, Європейський Союз та Канада додали до санкційних списків 31 громадянина Росії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...