Categories: Погода

Зима вирішила здивувати: якої погоди чекати у грудні та на Новий рік

Перший місяць зими буде незвично теплим. Стовпчики термометрів підніматимуться вище нуля.

У західних, Житомирській, Київській та Вінницькій областях середня місячна температура становитиме від -3 морозу до +2 тепла. Це на 1-1,5 градуса вище за норму, а в усіх інших – близько до норми.

Також не очікують аномальних снігопадів. Кількість опадів буде в межах 34-78 мм, в гірських районах місцями 81-105 мм.

Новий рік українці зустрічатимуть з мокрим снігом і нульовою температурою, за прогнозами метеорологів.

Водночас український сайт Gismeteo повідомляє, що грудень буде холодним і з частими снігопадами, а “плюсова” температура буде рідкістю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, перший місяць зими буде мінливим – похолодання чергуватиметься з відлигами.

На початку місяця буде холодно. Потім температура трохи підвищиться, а з середини грудня знову прийде похолодання. Воно посилиться до 20 грудня. Тоді протягом кількох днів буде відлига.

Також за прогнозом Володимира Деркача, в останній декаді грудня піде сніг, знову похолодає. Наприкінці року настане період суцільного мінуса.

Усі синоптики сходяться у прогнозі, що грудень буде найтеплішим із поміж усіх зимових місяців. Значного зниження температури та снігопадів варто очікувати наприкінці січня та у лютому.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago