facebook

Пригожин у в’язниці був “півнем”: Арестович – про скандальне минуле керівника ПВК “Вагнер”

Російський кримінальний авторитет розповів про минуле “кухаря Путіна”.

Радник Офісу президента Олексій Арестович прокоментував інформацію про те, що очільник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин у в’язниці був ыз “касти опущених”. Він вважає, що публікація такої скандальної інформації може бути комусь вигідна в Росії.

Про це Арестович написав на своєму телеграм-каналі.

Радник Офісу президента зазначив, що інформація про непросте минуле керівника ПВК “Вагнер” може загрожувати Пригожину новими проблемами. До “кухаря Путіна” можуть виникнути додаткові запитання серед найманців та засуджених, яких він вербує на війну проти України. Втрата авторитету для Пригожина може означати втрату впливу в Росії.

Арестович зазначив, що поки невідомо, чи хтось у Кремлі почав боротися із Пригожиним, чи це просто “кримінальний авторитет” вирішив розповісти правду про минуле терориста Путіна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Радник Офісу президента зазначив, що цікавим є і той факт, що Пригожин поки не відреагував на скандал.

Скандальне відео щодо минулого Пригожина
Російський “кримінальний авторитет” Саша Курара записав відео, в якому розповів про сенсаційне минуле “кухаря Путіна” Євгена Пригожина. Курара каже, що Пригожин через втягнення неповнолітніх у проституцію був у тюрмі у найнижчій касті – “опущених”. Також російський кримінальний авторитет заявив, що керівник ПВК “Вагнер” під час свого перебування у в’язниці був “півнем”, що на тюремному сленгу означає, що він вступав у статеві контакти з іншими засудженими.

Курара закликав ув’язнених не йти до лав ПВК “Вагнер”, бо у злочинному світі отримувати накази від “опущених” вважається принизливим.

“А тепер ви, які йдете до цього ПВК “Вагнер”, стаєте під прапор під***са, вами командує під***с і ви прирівнюєте себе до під***са. Навіть не те, що прирівнюєте — ви стаєте нижче, ніж під***с… Згадай, Женю, півень є**ний, як тебе гнобили”, — розповідає Саша Курара.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...