facebook

Тікали небезпечними гірськими стежками: на Буковині затримали 14 ухилянтів (фото)

Втікачами виявилися жителі Харківської, Миколаївської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

На Буковині знову затримали ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон і втекти з України.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Так, прикордонники Чернівецького загону цими вихідними затримали 14 громадян України, які намагалися незаконно потрапити до Молдови й Румунії.

У ніч прои понеділка прикордонний наряд відділу “Селятин” затримав трьох мешканців Івано-Франківської та Харківської областей. Ухилянтів виявили поблизу державного рубежу, на одній з важко доступних гірських ділянок Вижницького району Чернівецької області.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Втікачі, нехтуючи своїм життям та безпекою, обрали один із найскладніших та небезпечних маршрутів, особливо у зимовий період. Наразі сніговий покров у горах місцями сягає до пів метра, а температура повітря вночі опускається до 10-12 градусів морозу.

Переохолоджених чоловіків доставили до прикордонного підрозділу та надали домедичну допомогу від переохолодження.

Ще 11 ухилянтів затримали прикордонники відділів “Кельменці”, “Мамалига” та “Красноїльськ”. Ними виявилися мешканці Харківської, Миколаївської й Чернівецької областей.

Усіх порушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст. “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Також направлено повідомлення Нацполіції про виявлення ознак правопорушення за ст. “Ухиляння від призову за мобілізацією”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...