Categories: Війна

У МЗС України відреагували на падіння ракети на території Молдови

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що Росія несе величезні загрози безпеці сусідніх з Україною держав.

Українське МЗС відреагувало на повідомлення у ЗМІ про падіння ракети на території Молдови після масштабного ракетного удару Росії по Україні, здійсненого в понеділок, 5 грудня.

Речник зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко наголосив, що російський ракетний терор несе величезні загрози не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн.

“Україна має якнайшвидше отримати сучасні системи протиракетної та протиповітряної оборони, які рятуватимуть життя людей, захищатимуть критичну інфраструктуру та унеможливлять подальші ракетні обстріли з боку РФ”, – заявив з цього приводу прессекретар українського МЗС.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago