facebook

“Я була однією з тих дівчат”: киянка, яку розбещував вчитель малювання у Вінниці, розказала відверту історію

Дівчина багато років потому наважилася розповісти відверту історію.

Анастасія стала однією із жертв 55-річного чоловіка, який під виглядом художнього гуртка у Вінниці розбещував малолітніх дівчаток. Він протягом десяти років у власній квартирі вчиняв розпусні дії з вихованками, які приходили на приватні заняття з малювання.

Дізнавшись із новин про те, що зловмисника затримали, одна з його жертв багато років потому вперше розповіла про пережите. Як повідомила Анастасія ТСН.ua, 6 грудня вона написала листа в поліцію та хоче дати свідчення.

Мені було 14, я мріяла про кар‘єру, пов‘язану з дизайном, тому ми з мамою почали шукати викладача малювання. Разом прийшли до “Шури” – він довго розповідав про те, як любить свою справу і дітей. Дав 10(!) безкоштовних занять, аби я могла звикнути, зрозуміти чи підходить мені.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами дівчини, чоловік був милим і приязним, завжди хвалив її, гладив по спині, коли щось особливо добре вдавалось. На одному з занять, коли Анастасії стало погано – заболіла голова, вчитель запропонував ліки і віднести в ліжко.

Я погодилась лише на перше, але Шура підняв мене на руки і поніс в кімнату, сказав чекати його. Я згадала, що у мене є свої таблетки, і коли він прийшов, вже сиділа з ними в руках. Він здивувався, але нічого не сказав, лише вмовляв лягти, щоб перепочити. Тоді мені дуже пощастило.

Дівчина згадує, що Шура багато писав. Він використовував зменшувано-пестливі форми, казав, як сумує.

Мені було некомфортно від цього, але я не могла розповісти батькам, бо дуже боялась осуду. Вирішила, що треба просто піти від нього, сказала батькам, мама купила бісквіт і відправила на останнє заняття.

Вчитель обіймав майже весь час, просив не йти, не випускав з квартири, каже Анастасія. А коли вона опинилась біля дверей – притиснув до стіни і почав цілувати.

Навіть не пам‘ятаю, як довго я потім чистила зуби та вмивалась. І як довго він писав нам з мамою, аби я повернулась до занять. Ця історія навіть не про довіру до батьків, а про відсутність сексуальної освіти і довіри до інституцій, розуміння можливості в будь-якому віці звернутись до поліції чи інших служб.

Постраждала наголосила, що у суспільстві мають бути нормалізовані звернення до поліції чи служб з протидії насиллю. Діти повинні знати алгоритм таких звернень і усвідомлювати наявність ширшої за родину системи, яка може надати захист.

Я вперше в деталях розповіла про це мамі. Мені досі було страшно і соромно. Тепер планую дати свідчення.

Анастасія каже, що її мати запитувала, чому вчитель навчає дітей у себе вдома. Тоді, щоб переконати, “художник” запросив на одне з занять дівчинку.

За легендою, її батько загинув у АТО, а Шура допомагав їй зі вступом у Львівську академію. Постраждала майже впевнена, що він шантажував її і запрошував на такі зустрічі з батьками, аби ніщо не викликало підозру.

Ну і історія про 10 безкоштовних занять… для незаможних, як і моя, родин, це був ідеальний варіант. А для нього – ідеальне прикриття.

Чоловіка затримали: йому загрожує до 12 років в’язниці
55-річного чоловіка викрили, затримали та повідомили йому про підозру. За клопотанням слідства суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як розповів начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, зловмисник в одній із кімнат своєї квартири створив “художній гурток” для дітей.

Чоловіка затримали: йому загрожує до 12 років в’язниці
55-річного чоловіка викрили, затримали та повідомили йому про підозру. За клопотанням слідства суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як розповів начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, зловмисник в одній із кімнат своєї квартири створив “художній гурток” для дітей.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...