facebook

“Дива не сталось”: в озері знайшли тіло 7-річного Германа, якого шукали два дні (фото)

На Харківщині сталося стршне лихо. Після двох днів пошуків у озері знайшли тіло 7-річного Германа.

“На жаль, дива не сталося. Хлопчика, якого розшукували від 5 грудня, знайшли. Він потонув в озері. Щирі співчуття родині маленького Германа. Дякуємо всім, хто допомагав шукати”, — сказано у повідомленні.

Нагадуємо, 5 грудня близько 14:00 дитина пішла з дому у селі Крутоярівка Кегичівської територіальної громади Красноградського району та зникла. До розшуку хлопця залучено більше 420 правоохоронців, пошуково-рятувальний загін «Мілена».

Одразу після надходження повідомлення про зникнення дитини по тривозі був піднятий особовий склад Красноградського відділу поліції, управління карного розшуку, відділу ювенальної превенції, кінологічна служба.

Також до пошукових робіт були залучені підрозділи ДСНС, водолази, військовослужбовці. З першого дня в пошуку брали активну участь представники пошуково-рятувального загону «Мілена», місцеві жителі, волонтери.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поліцейські здійснювали подворові обходи, обстежили місцевість, водоймища, покинуті будівлі, лісосмуги, відпрацювали коло осіб, з якими спілкувався хлопчик.

Були виставлені пости на залізничних станціях та вокзалах, орієнтовані блок-пости та стаціонарні пости поліції, а також всі підрозділи поліції. Орієнтування з прикметами хлопчика були розповсюджене у мережі Інтернет та в громадських місцях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...