Categories: Кримінал

На Закарпатті спіймали 18 ухилянтів, які намагалися втекти за кордон (фото)

Чоловіки, які не мали законних підстав для виїзду за кордон, намагалися втекти з України.

Впродовж минулої доби, 25 грудня, на Закарпатті українські прикордонники зупинили 18 чоловіків призовного віку, які мали наміри втекти з України.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Три групи ухилянтів намагались поза пунктами пропуску незаконно перетнути кордон.

Так, 4-х чоловіків на кордоні з Румунією затримали військовослужбовці відділення “Велятино”. Ще дві групи, загальною кількістю 7 чоловіків, затримали поблизу КПП “Вилок” на кордоні з Угорщиною.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

 

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago