Хоч би що не планували окупанти, Україна вистоїть, каже глава держави.
Росія може ще раз атакувати Україну під Новий рік, щоб занурити країну у темряву, “але ми вистоїмо”.
Про це сказав президент Україні Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні увечері, 29 грудня.
“Дорогі українці! Залишилося два дні цього року. Можливо, ворог іще раз спробує зробити так, щоб Новий рік ми зустрічали в темряві. Можливо, окупанти планують черговими ударами по наших містах змусити нас страждати. Але хоч би що планували вони, ми знаємо про себе одне: ми вистоїмо. Обовʼязково. Виженемо їх. Без сумнівів. І вони нестимуть покарання за цю страшну війну. Максимальне”, – сказав глава держави.
Також президент подякував всіх захисникам України.
“Дякую всім, хто воює за нашу незалежність”, – сказав Зеленський.
Масований обстріл України 29 грудня
У четвер, 29 грудня, російські війська масовано обстріляли Україну.
Українські сили ППО знищили 54 ракети з 64, які випустили окупанти, та 11 ударних дронів.
Станом на цей вечір 20 грудня внаслідок ударів по енергетичній інфраструктурі України відключення електрики є в більшості областей України. Особливо складно на Київщині та у столиці, на Львівщині, в Одесі та області, у Херсоні й області, на Вінниччині і Закарпатті.
Також в результаті атаки пошкоджені житлові будинки і об’єкти критичної інфраструктури, постраждали мирні жителі.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що ракет в окупантів стає дедалі менше. “Натомість статус найбільшого терориста у світі ще довго матиме наслідки для Росії та її громадян”, – зазначив він.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…