facebook

“Нахабно бреше і відчуває свій програш”: російський опозиційний політолог назвав Путіна стратегічним лузером

Експерт назвав момент відліку, від якого президент РФ почав програвати.

Очільник Кремля Володимир Путін перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну був упевнений, що правий та переможе. Однак наразі він відчуває свій програш.

Російський політолог Дмитро Орєшкін сказав про це в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він нагадав, що два роки тому писав про те, що “Путін — лузер”.

“На мій погляд, він лузер у стратегічному плані, тому що вибрав ту стратегію розвитку країни, яка веде в глухий кут. Він поїхав радянськими рейками, відновлюючи радянську вертикаль, забувши, куди ці рейки ведуть”, — сказав Орєшкін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Від часу, коли Путін почав знищувати державні інституції РФ, парламентаризм, вільну пресу, незалежні суди, стало зрозуміло, що він приведе країну в глухий кут. Щойно президент Росії став видавати себе за вождя, стало зрозумілим, що країна прямує у глухий кут.

“І в цьому сенсі він стратегічний лузер. Він вибрав неправильну лузу, якщо можна більярдним терміном це назвати. Мені, звісно, раніше ніхто не вірив, тому що домінувала ідея, що Росія піднімається з колін. Але мені здавалося очевидним, що Путін пропонує ту модель розвитку, яка не викликає інтерес у сучасних народів”, — зазначив Орєшкін.

Путін, за словами експерта, виступає за так званий слов’янський “русский мир”. На думку диктатора та його оточення, Білорусь і Україна — єдиний народ.

“Насправді це не так. Нормальні народи рухаються за європейською системою цінностей, тому що вона цікавіша, багатша, різноманітніша, вона привабливіша в сенсі технологічного, наукового, якого завгодно ще розвитку. А ось Путін, як представник класу чекістів, хоче жити в “совку”, тому що ці чекісти були тоді господарями країни, чекісти і партійна номенклатура конкурують один з одним. Щойно він зробив цей вибір, стало зрозуміло, що він зажене країну в глухий кут”, — поділився думкою політолог.

У підсумку Путін програв, адже завів державу не просто в глухий кут, а на кривавий шлях до неминучої катастрофи.

“Путін вибрав найпряміший шлях до катастрофи. І це теж закономірно. Якщо за Єльцина і Горбачова величезна неефективна економічна модель країни розпадалася мирно, відносно мирно, не без крові, але з мінімумом порівняно з тим, що зараз відбувається, то Путін вирішив повернути радянські реалії та зробив цей розпад ще більш неминучим і значно кривавішим. А тепер, звісно, він лузер. Збирався захиститися від НАТО, а отримав 1 000 кілометрів кордону з країнами НАТО. Він збирався підняти “русский мир”, але зробив його токсичним. Збирався збільшити кількість російських громадян, але зменшив її. Збирався підняти престиж російської зброї, але впустив його як ніколи глибоко”, — сказав Орєшкін.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...