facebook

Астролог назвала найнебезпечнішу дату січня 2023

Анжела Перл нагадала, що 2023 рік починається з фази ретроградного руху планети Меркурій.

Останній цикл ретроградного Меркурія 2022 розпочався 29 грудня і перенісся на січень – триватиме ця фаза до 18 січня.

Астролог Анжела Перл у своєму прогнозі розповіла, що негативні події можуть ходити по п’ятах набагато довше, адже після зазначеної дати слідує так званий тіньовий період.

“Ретроградний Меркурій буде повертатися з 24 градуса Козерога в 8 градус, і потім знову від 8 до 24. Тіньовий період буде до 7 лютого 2023 року. З 18 січня вже справи почнуть просуватися вперед, але якщо ви хочете почати щось дуже важливе і надовго, тоді бажано не починати це до 7 лютого”, – сказала Перл.

Також Анжела Перл закликає приділити особливу увагу даті 18 січня. Якщо неможливо відкласти важливі справи на період після 7 лютого, то їх можна намітити на будь-який день, крім дати розвороту планети.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Дати розвороту Меркурія є найбільш несприятливими. Літаки можуть затримуватися, ви можете потрапити в пробку і не встигнути на поїзд, машина може зламатися, можете забути вдома паспорт. Або будете в цей день щось бронювати і помилково вкажіть не той місяць або не той рік. Якісь такі прикрі помилки можуть бути”, – резюмувала експерт.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...