Categories: ДТП

У Туреччині перекинувся пасажирський автобус: є загиблі, багато потерпілих

Зокрема, загинула дитина.

На сході Туреччини, у Діярбакирі, перекинувся пасажирський автобус. В автотрощі загинуло щонайменше п’ятеро людей, серед них дитина. Також 22 людей постраждали.

Про це повідомляє СNN Türk.

Зазначається, що аварія сталася близько 03:00 на шосе Діярбакир-Сільван у районі Багдере. На місце ДТП було направлено велику кількість медичних та пожежних бригад, представників поліції.

Пасажирський автобус компанії Yeni Diyarbakir прямував з Діярбакира до Игдира. За попередньою інформацією, водій не впорався з керуванням на слизькій після дощу дрозі. Вдія автобуса, запасного водія та помічника затримали правоохоронці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago