Болюча звістка з фронту надійшла для Заліщицької громади. 5 січня 2023 року у Бахмуті Донецької області свій останній бій за волю і незалежність України прийняв Дмитро ЗАЗІРСЬКИЙ.
Про загибель військового повідомили на сторінці Чортківської районної військової адміністрації.
Герой родом з Києва. Але від початку повномасштабної війни він перевіз сім’ю в Заліщики, де вони проживали останні 10 місяців. Дмитро всього три тижні тому добровольцем пішов служити на передову.
У військового залишилися вагітна дружина та маленький синочок та батьки.
“Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя”,- йдеться в повідомленні.
Редакція сайту 0352.ua висловлює щирі співчуття родині та родичам загиблого воїна.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…