Categories: Кримінал

77-річного чернівчанина і 68-річного викладача коледжу засудили за сексуальне розбещення дітей

Чернівчанин знімав порно і продавав секс з дітьми.

На Буковині до 15 та 12 років за ґратами засудили двох пенсіонерів за розбещення дітей. Один з них – 77-річний чернівчанин, другий – 68-річний завідувач відділення одного з чернівецьких коледжів.

Про це повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі.

“Прокурори довели, що 77-річний чернівчанин впродовж 15 років вступав у статеві відносини з дітьми, виготовляв порнографічну продукцію, зокрема за їх участі, створив у своєму помешканні місце розпусти та пропонував своїм знайомим сексуальні послуги жінок та дівчат”, – йдеться у повідомленні.

Він запрошував до себе додому малолітніх та неповнолітніх дівчаток, як правило доньок жінок, які надавали йому сексуальні послуги. Чоловік фотографував дітей оголеними, а також за гроші вступав з ними в статеві відносини, фіксуючи на відео.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Під час досудового розслідування виявлено 54 Гб файлів із зображеннями та відео порнографічного змісту, зокрема з ознаками дитячої порнографії.

“Дівчатка його добре знали, неодноразово бували у нього вдома разом зі своїми матерями. Крім того, одна з потерпілих була його похресницею. Скориставшись їхньою довірою та необізнаністю, обвинувачений почав залучати дітей до надання інтимних послуг за винагороду іншим чоловікам. Він обумовлював дату, час та розмір грошової винагороди. Забезпечував клієнтів чистою постільною білизною, рушниками та засобами контрацепції. Інтимні зустрічі відбувались у нього в квартирі”, – зазначають у прокуратурі.

Серед постійних відвідувачів був 68-річний завідувач відділення одного з чернівецьких коледжів.

“Спочатку діти сприймали усе, що з ними відбувається, як гру, а підростаючи отримували для себе джерело доходу. Фактично потерпілими від протиправних дій обвинувачених було троє дівчат, проте лише дві проявили сміливість та подали слідчому заяви про визнання їх потерпілими у провадженні”, – йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні обвинувачені вину визнали частково, проте прокурор надав достатньо доказів про їх причетність до інкримінованих їм кримінальних правопорушень.

Суд присяжних Шевченківського районного суду м. Чернівці визнав винним 77-річного чернівчанина у вчиненні 58 епізодів кримінальних правопорушень, а його 68-річного спільника у 29 епізодах, засудивши до 15 та 12 років в’язниці.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago