7-річна Хлоя Бріджвотер написала листа компанії Google, в якому розповіла, що захотіла у них працювати, коли дізналася про картинг та зручні крісла. CEO компанії Сундар Пічаі відповів, що чекає її резюме, щойно вона закінчить школу.
У листі, який дівчинка написала від руки, вона детально розповіла про свої комп’ютерні навички та висловила бажання працювати в Google, йдеться на The Daily Mail.
“Я б також хотіла працювати на шоколадній фабриці та проплисти на Олімпійських іграх. Я також люблю комп’ютери й граю в ігри на ньому. Мій тато дав мені гру, в якій потрібно керувати роботом, і тепер я розумію, що хочу більше дізнатися про комп’ютери. Тато каже, якщо я старатимуся, одного дня зможу працювати в Google”, – написала Хлоя.
Дівчинка також розповіла, що вона гарно навчається, а її 5-річна сестра Холлі теж розумна, однак більше полюбляє одягати ляльок.
“Тато сказав мені написати вам листа про те, що я хотіла б працювати в Google. Я не дуже розумію, що це таке, але дякую, що прочитали його. До цього я писала листа лише один раз – Дідові Морозу”, – розповіла дівчинка.
Гендиректор Сундар Пічаі відповів малій, що сподівається, Хлоя багато йтиме за своїми мріями:
“Тоді точно вдасться усе, чого б ти хотіла – від роботи в Google, до плавання на Олімпійських іграх. Я чекатиму резюме, коли ти закінчиш школу”.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…