facebook

Росія може призвати і три мільйони людей, кинувши їх з палицями на війну: аналітик – про мобілізацію

Щоби забезпечити 500 тис. мобілізованих лише важкою технікою, промисловості РФ треба працювати приблизно 20 років.

Для Росії – не проблема мобілізувати 500 тис. людей, а то й кілька мільйонів, проте для їхнього забезпечення забракне техніки, зброї та навіть набоїв.

Таку думку в інтерв’ю ТСН.ua висловив військовий аналітик, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

“Вони цілком можуть мобілізувати і пів мільйона, і мільйон, і навіть два-три мільйони людей. Якщо буде загальна мобілізація, будуть ловити всіх, де тільки можливо, по всій Росії. Для цього їм потрібно декілька місяців. Думаю, до березня вони це можуть зробити. Тут не це головне. Головне те, що в них немає і їм ніде брати техніку – саме БТРи та БМП, гармати, щоб забезпечити цих людей відповідною кількістю техніки і навіть набоями”, – звернув увагу аналітик.

Він додав, що для забезпечення 500 тис. мобілізованих Росії треба приблизно 7 тис. танків, а такої кількості в неї просто немає.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Щоби забезпечити таку кількість людей тільки танками, промисловості РФ треба працювати приблизно 10 років, важкою технікою – приблизно 20 років. На складах стратегічного зберігання в них такої кількості зброї немає, тому що там знаходяться більше 10 тисяч танків, але до ладу можуть привести лише не більше трьох тисяч, чого замало, щоб забезпечити 500 тисяч людей. Щоб забезпечити їх, треба приблизно 7 тисяч танків, не враховуючи іншу техніку”, – оцінив Гетьман.

“Ці 500 тисяч – це приблизно 250 мотострілецький полків і можна подивитися, скільки вони потребують танків, бронемашин. Це приблизно 6-7 тисяч танків і десь 30 тисяч бронемашин. В них просто такого немає”, – додав український ветеран.

Він також висловив думку, що окупанти надалі кидатимуть своїх мобілізованих на фронт без належного навчання та забезпечення, як це зараз відбувається під Соледаром та Бахмутом.

“Це можна порівняти з тим, що робив Сталін. Він робив так звану чорну піхоту, чорні піджаки – по-різному їх називали. Людям давали навіть палиці і без техніки цивільних посилали просто на забій, не рахуючись із кількістю життів. Це і вже відбувається – під Соледаром, під Бахмутом. Але ось цим 500 тисячам нових мобілізованих даватимуть просто палиці та гвинтівки Мосіна”, – зазначив військовий аналітик.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...