Categories: Війна

Військовий аналітик спрогнозував, де може бути контрнаступ ЗСУ: “Для Росії це означатиме кінець”

Звільнення Криму матиме вплив на війну проти України.

Якби ЗСУ пішли у наступ та звільнили окупований Крим, це б означало кінець для Росії, оскільки для Путіна – це сакральне місце.

Про це інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий аналітик, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

“Про це казав і Буданов, і Данілов, і Залужний, що ми цього року очікуємо на контрнаступ. Говорять про різні терміни та напрямки. Слава Богу, що нікому про це невідомо. Якби ми про це знали, довелось би змінювати плани. Але було б непогано – перерізати суходіл від РФ до Криму, щоб росіяни не могли переправляти туди свої вантажі. Війська Росії тоді б опинились в оперативному оточенні, бо тільки з моря вони б могли щось постачати. Звільнення Криму дуже б вплинуло на цю війну. Бо і всередині Росії почалось би обурення, бо півострів для них це щось сакральне. А тому це означало б кінець Росії”, – сказав військовий.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Звільнення окупованого Криму: як це може статись
Росія 2014 року незаконно анексувала Крим. Окупанти провели там фейковий “референдум” за приєднання до свого складу. Україна всі ці роки хотіла повернути півострів дипломатичним шляхом, проте Росія 24 лютого почала повномасштабну війну.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що Крим звільнятимуть військовим та дипломатичним шляхами. Військові експерти зазначають, що якщо відрізати Крим від материкової Росії, то там можна влаштувати “котел”.

Саша

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

5 днів ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

3 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

3 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago