facebook

Будуть нові “прильоти”: екстрасенс назвав найнебезпечніші міста і дати

Шептицький припустив, що для масованого удару росіяни все ще накопичують ракети

Екстрасенс і таролог Роман Шептицький назвав найнебезпечніші міста і регіони, де можуть бути нові “прильоти” російських ракет до кінця поточного тижня, а саме до 15 січня.

Свій прогноз він озвучив, роблячи розклад карт Таро. Шептицький припустив, що для масованого удару росіяни все ще накопичують ракети, але це не означає, що вони не будуть атакувати взагалі.

“За кожен “приліт” по Україні буде “приліт” по Росії”, – пригрозив таролог.

У список найнебезпечніших міст і регіонів, де тиждень може вийти неспокійним, цього разу потрапили Харків (і область), Дніпро (і область), Запоріжжя (і область), Одеса (і область), Черкаси (і область), Полтава (і область), Київ (і область), Чернівці (і область).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Роблячи розклад по Черкасах і області, Шептицький зазначив, що випала дуже негативна карта, і попередив, що найбільш небезпечною буде перша половина тижня (9-11 січня); по Полтаві – середина тижня (11-12 січня) може бути небезпечною; по Чернівцях – загалом підвищена загроза.

Донецька, Луганська, Запорізька області і Крим готуються до звільнення, прогнозує Шептицький. Він додав, що на окупованому півострові панують панічні настрої. За його прогнозом, там будуть гриміти нові вибухи, ЗСУ продовжать знищувати ворожі бази у Криму.

Нагадаємо, раніше екстрасенс Макс Гордєєв зробив розклад на картах Таро і визначив, що це не остання війна України з Росією. Він зазначив, що країна-агресор не може змиритися з тим, що хтось може бути інший, не такий як вона.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...