Олег Жданов припустив, що така заява – натяк на необхідність оголошення загальної мобілізації в Росії.
Військовий експерт Олег Жданов пояснив, що означають заяви представників Росії про те, що держава не зможе обійтися лише мобілізаційним резервом у разі повномасштабної війни.
Про це експерт розповів у інтерв’ю ТСН.ua.
Зауважимо, голова оборонного комітету Держдуми РФ генерал-полковник Андрій Картаполов заявив, що система формування мобілізаційного резерву відповідає запитам, проте країна не зможе обійтися лише цим резервом у разі масштабної війни.
Жданов пояснив, що Картаполов міг мати на увазі мобрезерв першої черги і натякав на необхідність оголошення загальної мобілізації.
“За законом Росії, є мобілізаційний резерв першої черги – приблизно десь до двох мільйонів осіб. Можливо, малось на увазі це: що не вистачить цього мобрезерву першої черги. І, можливо, він натякав на те, що треба оголошувати загальну мобілізацію”, – припустив військовий експерт.
Він додав, що загальний мобресурс Росії оцінюється західними аналітиками у 17-18 млн осіб. А міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявляв, що загальний мобрезерв становить 25 млн.
Жданов також звернув увагу на те, що мобілізації дуже бояться кадировці. Адже вони – бійці Росгвардії, яка здебільшого виконує поліцейські функції і заточена під виконання внутрішніх завдань. На тимчасово окупованих територіях України ці бійці виконують роль “правоохоронної” системи і це відбувається вглибині від фронту.
“Тому вони дуже переймаються, щоб їх не відправляли на фронт”, – зауважив експерт.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…