facebook

В Авдіївці померла 6-річна дівчинка від серцевого нападу. Її не евакуювали з-під обстрілів

В Авдіївці, що у Донецькій області, 6-річна дівчинка, опікуни якої відмовилися покидати місто попри обстріли, померла від серцевого нападу. Про це розповів керівник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш в етері “Еспресо” 11 січня.

Оскільки мама дівчинки була закордоном на заробітках, а тато помер – її вихованням займалася бабуся. Відомо, що жінці неодноразово пропонували евакуацію з міста, але вона щоразу відмовлялася.

Ось як про 6-річну Елю згадує волонтер Влад Маховський:

“Перший раз я її побачив у підвалі, де вона була зі своєю бабусею та дідусем, її слова, там у підвалі, були: “… мені страшно”. Запропонував її опікунам, бабусі та дідусеві, евакуюватися — не захотіли… Через певний час знову відвідав, переконував евакуюватись — не захотіли”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Звечора у дитини почали німіти руки й ноги, але вона про це нікому не сказала. Зранку вона вже не прокинулася.

Барабаш зазначив, що зараз немає жодного законного механізму для примусового вивезення дітей з міста, хоча посадовці закликають депутатів ухвалити такий закон.

“Такі безвідповідальні батьки, бабусі/дідусі, сидячи у своїх напівзруйнованих будинках, квартирах, наражають на небезпеку дітей. Реальний приклад — сьогодні вночі. Ми розуміємо, що це тільки початок”.

Також, він нагадав, що у місці залишається приблизно 2,5 тисячі людей, і впродовж останніх двох тижнів ніхто з міста не виїхав.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...