facebook

“Ми йшли на Польщу, а українці на нас напали”: росіянин шокував “версією” війни (відео)

Чоловік з РФ заявив, що цю пропаганду необхідно просувати серед українців.

Росіянин у чат-рулетці похвалився “знаннями” про війну в Україні. Він заявив, що рашисти ні на кого не нападали, а самі стали жертвою нападу.

Як повідомляє OSINT-експерт Іраклі Комахідзе, під час спілкування з молодим українським блогером росіянин заявив, що це окупанти просто йшли “на Польщу”, а українці на них “напали”.

“В Україні ти повинен продавлювати тему, що ми не на них напали, а ми йшли взагалі на Польщу. По суті, напали на нас вони – х*хли. На нашу армію. Поки ми повз них йшли, вони на нас напали”, – заявив неадекватний росіянин.

Блогер спочатку отетерів від “версії” росіянина, а згодом заявив, що все це брехня – Україна ні на кого не нападала. Втім, росіянин щиро здивувався, чому його маячні не повірили.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Росіянин: “Російська армія рухалася у бік Польщі через Україну.”

Блогер: “А в Польщі вони що забули?”

Росіянин: “Помста.”

Блогер: “За що?”

Росіянин: “Давне зле прокляття.”

Загарбник заявив, що блогер під час спілкування з українцями повинен переконувати їх, що війна розпочалася за таким сценарієм.

“Російська армія йшла на Польщу, а х*хли напали на нас, поки ми йшли. Ти це повинен проштовхувати у маси українців. Це так і є”, – ще раз заявив окупант, додавши, що каже це цілком серйозно.

Експерт ідентифікував росіянина. Ним виявився Сергій Шульман з культурної столиці РФ. Його пасія Аня Землянова родом з Тольятті, яка проживає в Пітері.

Інша маячня росіян
Раніше росіяни вже ганьбилися дивними версіями війни в Україні, хоч інколи й “палилися” на правді. Нещодавно капітан спецназу РФ, який перебуває під Соледаром Донецької області, розкрив реальний стан справ окупантів у місті. Спочатку він заявив, що місто вже захопили, потім заявив, що тривають бої, а ще через деякий час визнав, що місто досі стоїть.

Водночас російська пропаганда продовжує зомбувати населення важкою артилерією – екстрасенсами, магами та пророками. На федеральний канал запросили екстрасенса, якого “вжалила космічна фреза”.

Він розповів дивовижну історію про те, як через його тіло пройшла “фреза з космосу”. За словами чоловіка, ця магічна “фреза” нібито наділила його надздібностями. Тепер він може пророкувати розвиток війни.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...