facebook

Не знав дат народження дітей: на Львівщині прикордонники затримали фіктивного татуся

Прикордонники Львівського загону вкотре припинили спробу незаконного перетинання кордону за фальшивими документами.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

58-річний уродженець Херсонщини прямував до Польщі рейсовим автобусом через пункт пропуску «Краківець». Для проходження контролю чоловік надав інспектору прикордонної служби копії трьох нотаріально засвідчених свідоцтв про народження дітей. Окрім того, у його паспорт було внесено відомості про наявність трьох дітей віком 8, 11 та 15 років.

Під час перевірки у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності документів. А в результаті додаткового вивчення, охоронці кордону виявили низку ознак, що вказують на їх підробку. В ході бесіди «багатодітний батько» не зміг назвати дати народження жодного з дітей, в якому місті були видані їх документи та взагалі «забув», де знаходяться його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку у невідомих осіб для перетинання кордону.

За цим фактом до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Виявленого правопорушника прикордонники передали правоохоронцям.
Загалом з початку введення воєнного стану прикордонники Львівського загону виявили понад 1 700 документів з ознаками підробок. По усіх випадках поінформовано співробітників Нацполіції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...