facebook

“Біль сповнює серце”: відео прощання із загиблими в авіакатастрофі керівниками МВС

На офіційному каналі президента Зеленського опублікували кадри траурної церемонії.

У суботу, 21 січня, президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена Зеленська прийшли на траурну церемонію прощання з керівниками МВС, які загинули 18 січня в трагічній авіакатастрофі в Броварах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського опубліковано кадри із скорботної події.

“Біль сповнює серце. Невимовний сум обгортає душу. Щодня Україна втрачає найкращих синів і доньок”, – написав український президент у підписі до відео, подякувавши загиблим за їхню гідну працю на благо України.

На відео президент Володимир Зеленський та його дружина Олена покладають квіти до трун, накритих синьо-жовтими прапорами, та висловлюютьї щирі співчуття родинам і близьким загиблих, не приховуючи емоцій.

“Ви назавжди в наших серцях. Вічна пам’ять!” – написав президент.

Як повідомлялося, на церемонію прощання у Національному центрі Український дім приїхали також родичі і близькі загиблих, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, український омбудсман Дмитро Лубінець, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, нардепи.

Церемонія похорону Дениса Монастирського, Євгена Єніна, Михайла Павлушка, Миколи Анацького відбудеться на Байковому цвинтарі у Києві.

Похорон Тетяни Шутяк та Андрія Марінченка з волі рідних пройде у Хмельницькому та Каневі відповідно.

Церемонія прощання та похорон екіпажу вертольота відбудеться сьогодні в Ніжині.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...