facebook

Ґвалтував та знущався з місцевих: російського військового

Обвинувачений – 20-річний військовий 15-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 2-ї гвардійської армії Центрального військового округу ЗС РФ родом із селища Новохоперського Воронезької області.

На Київщині судитимуть російського військового, який ґвалтував та знущався з мирних жителів.

Про це повідомив Офіс генерального прокурора.

“Обвинувачений – 20-річний військовий 15-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 2-ї гвардійської армії Центрального військового округу ЗС РФ родом із селища Новохоперського Воронезької області”, – йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що 8 березня 2022 року 15-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади ЗС РФ окупували населений пункт на Київщині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Російські військовослужбовці одразу почали залякувати мирне населення. Вже у перші дні окупації вони відібрали мобільні телефони у всіх мешканців села. 10 березня російські військовослужбовці увірвались на подвірʼя будинку місцевої медсестри. Чоловіка, який проживав з нею, окупанти запідозрили у співпраці з ЗСУ. Обвинувачений поставив його на коліна. Окупанти почали бити чоловіка ногами і стріляти над головою. Жінка була свідком цього. Її утримували, не даючи втрутитися. Наступного дня той самий російський військовий прийшов до будинку постраждалої з її телефоном, звинувачуючи її також у співпраці із ЗСУ. Він відвів її до покинутого будинку з наміром начебто “розібратися”. За словами потерпілої, на підлозі будинку було багато використаних презервативів”, – йдеться у повідомленні.

Як поінформували в Офісі генпрокурора, обвинувачений зґвалтував жінку, погрожуючи вбивством чоловіка. Окупант в цей час постійно тримав біля тіла жінки пістолет, погрожуючи ним.

“Його судитимуть у Броварському міськрайонному суді Київської області” – уточнили в Офісі генпрокурора.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...