Фахівці, проаналізувавши тенденції на ринку валюти, пояснили, чи варто українцям терміново бігти в обмінники, аби придбати там долари.
Як інформує “Волинь24”, надумку експертів, валюту не потрібно масово скуповувати лише тоді, коли відчуваєте, що насувається небезпека.
Це суттєво збільшує попит на валюту, а отже курс росте. Краще це робити потроху.
Василь Матій, приватний інвестор, керуючий активами, пояснив, що валюту потрібно мати завжди, а не тільки тоді, коли “на ринку віє небезпекою”.
Тобто, не варто бігти в обмінники й одразу скуповувати долари на всі заощадження. Водночас не варто й вичікувати моменту, щоб по кращому курсу купити. В країні війна, тому навіть найкращі експерти не можуть вгадати курс.
Крім того, у вихідні не ведеться торгівля на валютній біржі. Через непередбачувані події, які можуть негативно вплинути на курс валют у ці дні, краще утриматися від покупки долара у суботу та неділю. Варто це робити у будні.
Купляйте не масово, а потроху
За словами приватного інвестора валюту потрібно купляти завжди, коли є така можливість. Але не масово, а потроху.
“Якщо ви плануєте придбати щось подібне – не баріться, поки курс не зріс ще більше, адже існує висока ймовірність, що ціни будуть ще переглядатися”, – каже експерт.
Усі поточні витрати українці здійснюють в національній валюті, й очевидно, що здорожчання курсу валют призведе до зростання цін на імпортну продукцію. А це і пальне, і побутова техніка тощо.
Тепер інформація про водія повинна бути внесена до Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги. Кабмін України…
Чоловіків не випустять за кордон навіть за умови зняття з обліку Військовий квиток з відміткою…
А у вересні наступного року доплата для вчителів подвоїться. Вчителі в Україні з початку наступного…
У західних, Вінницькій, Черкаській, місцями в північних областях туман, слабка ожеледь, на заході країни на…
Уряд дозволив бронювати всіх священнослужителів Тепер релігійні організації відносяться до критично важливих Бронюванню будуть підлягати…
Цьогоріч студентами вишів України за бюджетною і контрактною формами стали понад 187 тисяч осіб. Це…